Скакалки JUMPER_ua

Не знаете, який тип скакалки вибрати?

Що вам потрібно знати про типи скакалки,щоб зробити правильний вибір !

Швидкісні скакалки JUMPER

Скакалка фрістайл жовта з чорними ручками
Ідеально підходять для тих, хто хоче займатися швидкими кардіотренуванням, кросфітом, подвійними стрибками, боксом, трюками та комбінувати фрістайл та кардіо-скіпінг!
Чому швидкісна скакалка ?

Кожен вид скакалки має свої переваги та підходить для різних стилів стрибків. Структура швидкісної мотузки складається з мотузки з нейлоновим сердечником товщиною 5 мм, обтягнутої кольоровим міцним ПВХ.

Мотузка розрізає повітря, що призводить до збільшення швидкості. У той же час структура шнура з ПВХ товщиною 5 мм забезпечує достатній зворотний зв'язок, щоб ви краще відчували місцезнаходження мотузки, що призводить до меншої кількості спотикань та кращого стрибка.

Швидкісна скакалка ідеально підходить для початківців та просунутих стрибунів, а також для будь-яких навичок, що потребують більшої швидкості та більшої інтенсивності.

Бісерні скакалки JUMPER

Скакалка бісерна жовто-блакитна для трюків
Ідеально підходять для тих, хто хоче практикувати трюки, фристайлові бинти, релізи та дослідити світ стрибків фрістайлом!
Чому саме бісерна скакалка?

Кожен вид скакалки має свої переваги та підходить для різних стилів скіпінгу. Структура бісерної мотузки складається з полікорду діаметром 3,0 мм, оберненого міцними різнокольоровими намистинами. Намистини захоплюють повітря, що призводить до більшого зворотного зв'язку і допомагає краще відчувати місцезнаходження мотузки.

Скакалка з бісеру виявилася ідеальною для початківців, фрістайлу та будь-яких навичок, що вимагають більшого зворотного зв'язку для кращого контролю.

Скакалки з довгими ручками JUMPER

Скакалка з довгими  ударостійкими ручками та підшипниками
Ідеально підходять для тих, хто хоче займатися швидкими кардіотренуванням, кросфітом, подвійними стрибками, боксом, трикінгом і поєднувати в собі фрістайл та кардіо-скіпінг!
Навіщо потрібна скакалка із довгою ручкою ?

Кожен вид скакалки має свої переваги та підходить для різних стилів стрибків. Структура мотузки з довгою ручкою складається з довгих міцних ручок з ударостійкого поліпропілену з нейлоновим сердечником товщиною 5 мм, обтягнутим міцним кольоровим ПВХ або бісеру 4/6 мм з поліуретану.
Довгі рукоятки ідеально підходять для будь-яких трюків, що включають кроси, будь то на землі, через ноги, звичайні трюки з корпусом або численні кроси. Крім того, мотузка розтинає повітря, що призводить до збільшення швидкості. У той же час структура шнура з ПВХ товщиною 5 мм або бісеру 4/6 мм забезпечує достатній зворотний зв'язок, щоб ви краще відчували місцезнаходження мотузки, що призводить до меншої кількості спотикань та кращого стрибка.

Скакалка виявилася ідеальною для початківців та просунутих стрибунів, а також для будь-яких навичок, що вимагають більшої швидкості, підвищеної маневреності та більшої інтенсивності.

Важкі скакалки JUMPER

Скакалка важка з підшипником
Ідеально підходить для тих, хто хоче виконувати силові кардіотренування, нарощувати масу м'язів і худнути. Це, безумовно, найкращий спосіб перевірити та підвищити свою витривалість, витривалість та силу.
Чому важка скакалка?

Кожен вид скакалки має свої переваги та підходить для різних стилів стрибків. Конструкція важкої мотузки складається з міцного шнура з ПВХ вагою 0,5 кг і діаметром 10 мм, ручок з литого міцного поліпропілену

Важка скакалка ідеально підходить як для початківців, так і для просунутих стрибунів, що прагнуть розвинути силу, витривалість, витривалість та збільшити витрати калорій.
Made on
Tilda