Скакалки JUMPER_ua

Вибираємо скакалку

Скакалки відрізняються загальним пристроєм, довжиною та матеріалом шнура, а також довжиною та матеріалом ручок. Виявляється, навіть такий простий спортивний снаряд піддається удосконаленню


Розберемося, для яких занять та вправ підходять різні модифікації


Є кілька основних видів скакалок

  • Speed ​​freestyle з PVC шнуром
  • Швидкісна Crossfit скакалка з металевим тросиком
  • Важка
  • Бісерна скакалка




Класичний варіант швидкісний Сrossfit знайомий усім з дитинства, але на ній не можна фрістайлити і вона підходить тільки для одиночних або подвійних стрибків. У швидкісної моделі тонкий сталевий трос та підшипники в ручках. Це дозволяє скакалці швидше обертатися. Таким варіантом користуються спортсмени, які змагаються на швидкість. Новачку він навряд чи підійде.


Важка модель має важкі ручки, які допомагають краще натренувати кисті. З такими скакалками іноді займаються боксери та інші бійці. Щоб урізноманітнити навантаження, ви можете додати одну таку собі в інвентар.


Бісерна підходить для будь-яких вправ, крім швидкісних. Трос у неї простягнутий через трубки-намистинки з поліуретану. Вони захищають мотузку від перетирання, а також не дають їй скручуватися та заплутуватися. Її можна використовувати на будь-яких покриттях: асфальт, бетон, на вулиці та в приміщенні, взимку та влітку.  По намистинам зручно відміряти потрібну довжину при укорочуванні. Якщо вам потрібна одна універсальна стрибалка, беріть бісерну. Вона підходить і для складного фрістайлу на скакалці та виконання трюків, і для вправ самого початкового рівня.


Speed ​​Freestyle з PVC шнуром ідеальна як для початківців, так і для спортсменів. На ній можна фрістайлити під улюблену музику, комфортно стрибати будь-які види стрибків, а також за швидкісними показниками вона нічим не поступається іншим видам скакалок.


Деякі моделі обладнуються електронними або механічними лічильниками стрибків та навіть лічильниками калорій. Але про їхню якість відгукуються не дуже добре. Лічильник часто дурить, а іноді він зовсім марний. Це і не freestyle-скакалка, і не спортивна швидкісна, і не тренувальна для бійців. Вона швидше може залучити бажаючих схуднути.




Матеріал шнура можна вибрати за своїми перевагами


Гума

Бісер

ПВХ (PVC)

Сталевий трос


Про сталевий трос ми вже сказали, він для crossfit скакалок. Наприклад, гума використовують у дешевих китайських скакалках, т.к. він дешевий у виробництві, вона не тримає форму і не еластична, а ось скакалка з PVC-шнуром один із найкращих варіантів при виборі, PVC шнур м'який, еластичний і добре тримає форму і на такий комфортно стрибати. Та й бісерний шнур є також чудовим варіантом т.к. ідеальний для будь-яких поверхонь, пори року за своїми витривалими характеристиками та довговічністю.

Made on
Tilda