JUMPER
Виробництво та продаж професійних ексклюзивних скакалок для фрістайлу та трюків
0
=

Індивідуальне заняття онлайн

03
699,00
грн.
Тривалість - 60 хвилин.

Не важливо який у тебе рівень, головне бажання і наявність скакалки.
Стрибки від початкового рівня до трюкових, фрістайл з танцювальними елементами Shaffle, круті трюки з обертанням скакалки, а також новий напрямок від тренера з педогогічним стажем 20 років - стрибки та трюки з елементами брейкдансу BreakRope.

Не важливо який у тебе рівень, головне бажання і наявність скакалки.
Стрибки від початкового рівня до трюкових, футворк, круті трюки з обертанням скакалки, а також новий напрямок від тренера з педогогічним стажем 20 років
- стрибки та трюки з елементами брейкдансу BreakRope.

Скакання на скакалці має багато корисних переваг для здоров'я та фітнесу.

Ось декілька з них:

Покращує кардіоваскулярну систему: Скакання на скакалці є відмінною кардіоваскулярною активністю, яка підвищує пульс та кровообіг, сприяючи зміцненню серцево-судинної системи. Це допомагає покращити витривалість та зменшити ризик серцевих захворювань.

Збільшує виносливість та витривалість: Скакання на скакалці змушує працювати м'язи всього тіла, включаючи ноги, руки, ядра та спину. Регулярні тренування зі скакалкою сприяють збільшенню витривалості м'язів, зміцненню та поліпшенню загальної фізичної форми.

Покращує координацію та баланс: Скакання на скакалці вимагає точності та координації рухів. Це допомагає розвивати моторику, покращувати реакцію та збалансованість. З часом ви будете відчувати більшу впевненість у своїх рухах та злегка поліпшувати своє равновагу.

Підвищує спалювання калорій: Скакання на скакалці - це ефективний спосіб спалювання калорій і зниження зайвої ваги. Під час скакання активізуються м'язи та зростає обсяг кисню, споживаного організмом. Це призводить до підвищення метаболізму та збільшення кількості спалених калорій.

Підвищення ендорфінів: Виконання фізичних вправ, таких як стрибки на скакалці, стимулює виділення ендорфінів - природних "гормонів щастя". Це допомагає підвищити настрій, зменшити стрес та покращити загальний стан самопочуття.

Враховуючи всі ці переваги, стрибки на скакалці є простим та ефективним способом покращити фізичну форму, настрій та знизити стрес !


Будемо раді разом з вами розвивати цей напрямок в Україні !

Аксесуари до скакалок
Made on
Tilda